Проєкт «Теens' Skills-Up Club» — Університет «КРОК»

Проєкт «Теens' Skills-Up Club»

22 грудня 2021 Новини та події

Останнім часом світ стрімко змінюється. Прискорений ритм життя разом із нестабільністю і мінливими зовнішніми умовами чітко дають зрозуміти, що сьогодні ми живемо у нелегких умовах. І розвиток саме стресостійкості особливо важливий для молоді.

Якщо ми страждаємо від спалахів гніву, коливань настрою, пригніченості і самознищення, то цілком доречно перевірити, у чому причина наших страждань. Саме такі завдання і шляхи їх вирішення підбирала команда Клубу лідерів Фахового коледжу Університету «КРОК» під час другої сecії на тему: «Стресостійкість та розумова гнучкість» в рамках ініціативи команди EducationUSA за проєктом «Теens' Skills-Up Club». Учасники клубу ділилися своїми стресовими моментами і пропонували шляхи їх уникнення. Молодь отримала від зустрічі позитивні емоції і з нетерпінням чекають наступного заняття!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проєкт «Теens' Skills-Up Club»