Студентка Фахового коледжу Університету «КРОК» – номінатка міського конкурсу студентських творчих робіт з хімії та біології «Наука очима студентів» — Університет «КРОК»

08 грудня 2021 Новини та події

30 листопада 2021 року на базі Київського фахового коледжу електронних приладів (дистанційно) відбувся конкурс студентських творчих робіт з хімії та біології «Наука очима студентів».

У номінації «10 грудня 1901р.: Перші нобелівські премії хімії або біології, цікаві відомості про відкриття і нобелівські премії сучасної науки» почесне ІІІ місце здобула студентка 1 курсу Фахового коледжу Університету «КРОК», спеціальність «Маркетинг» Олександра Науменко (тема презентації: «Перші нобелівські премії з біології»). Про вагомість досягнення свідчить відповідний Наказ Ради директорів ЗФПО міста Києва «Про підсумки Конкурсу» № 25/2021 від 2.12.2021 року.

Щиро вітаємо юну дослідницю з дебютом! Особливу подяку за чудовий івент молодіжного дослідництва висловлюємо голові ММО пані Людмилі Павлівні Манько.

Оновлено: Середа, 08 грудня 2021 18:06

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студентка Фахового коледжу Університету «КРОК» – номінатка міського конкурсу студентських творчих робіт з хімії та біології «Наука очима студентів»