День української писемності та мови у Коледжі — Університет «КРОК»

День української писемності та мови у Коледжі

10 листопада 2021 Новини та події

9 листопада 2021 року – День української писемності та мови, це свято розвитку державної мови.

У цей день на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності.

Починаючи з 2000 року, всі охочі можуть узяти участь у написанні. Текст радіодиктанту–2021 читав у прямому ефірі письменник Юрій Андрухович, а студенти та викладачі циклової комісії з мовної підготовки Фахового коледжу Університету «КРОК» Степаненко Наталя В'ячеславівна, Ольга Михайлівна Тицька, Ліна Дмитрівна Хованець радо долучились до написання.

Хочеться, щоб таке ставлення до української мови як державної було в кожного молодого УКРАЇНЦЯ!

Саме з таких заходів бере початок справжній патріотизм!

Оновлено: Середа, 10 листопада 2021 12:09

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День української писемності та мови у Коледжі