Круглий стіл для студентів та випускників програми «Бізнес-адміністрування» — Університет «КРОК»

Круглий стіл для студентів та випускників програми «Бізнес-адміністрування»

19 лютого 2011 Новини та події

«Бізнес-адміністрування»19 лютого відбувся круглий стіл для студентів та випускників магістерської програми «Бізнес-адміністрування», тема якого - «Програми бізнес-освіти в Університеті «КРОК»: перші здобутки, виклики та перспективи». Організаторами заходу виступили Асоціація випускників Університету «КРОК», кафедра інвестиційного бізнесу Навчально-наукового інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету «КРОК».

В програмі заходу – виступи випускників та слухачів програми на теми: «Можливі напрями розвитку та підвищення якості освіти МВА», «Роль програми МВА «КРОК» у розвитку управлінських компетенцій менеджерів», «Проектний підхід до управління сучасним бізнесом», «Погляд на освіту МВА до вступу на програму та після випуску», «Актуальність бізнес-освіти у фармацевтичній галузі України», «Необхідність освіти МВА в сучасному українському бізнесі», «Бізнес та інформаційний менеджмент. 2 в 1?», «Чому я вибрав програму МВІ».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Круглий стіл для студентів та випускників програми «Бізнес-адміністрування»