Кафедра міжнародних економічних відносин знайомить студентів із практичними аспектами майбутньої професії — Університет «КРОК»

01 жовтня 2021 Новини та події

29 вересня 2021 року, традиційно, за сприяння Центру розвитку кар'єри, студенти відвідали Райффайзен Банк – один із найбільших банків України з іноземним капіталом.

Студенти мали змогу дізнатися про можливість побудови своєї кар'єри у банківській сфері, познайомилися із сучасними технологіями ведення банківського бізнесу, соціальними проєктами Райффайзен Банку. Усі бажаючі також мали змогу отримати банківський чек на свій перший мільйон.

Кафедра міжнародних економічних відносин продовжує знайомити студентів із практичними аспектами майбутньої професії.

Оновлено: П'ятниця, 01 жовтня 2021 11:28

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кафедра міжнародних економічних відносин знайомить студентів із практичними аспектами майбутньої професії