Ярмарок стажувань від AIESEC — Університет «КРОК»

Ярмарок стажувань від AIESEC

22 лютого 2011 Новини та події

Ярмарок стажувань від AIESEC22 лютого в Університеті «КРОК» відбувся «Ярмарок стажувань», який провела міжнародна молодіжна організація «AIESEC» для студентів Університету «КРОК». Представники організації розповіли про переваги та умови стажувань за кордоном, а також про вимоги до кандидатів, які хочуть взяти участь у соціальних чи професійних стажуваннях в Індії, Румунії, Туреччині та Росії.

Студентам презентували освітні проекти «AIESEC» у галузі зв'язків з громадськістю, управління людськими ресурсами, переговорів і продажів, які пройдуть найближчим часом. Студенти висловили зацікавленість в участі в запропонованих проектах і в подальшому отриманні інформації про такі події. Детальну інформацію можна отримати в Управлінні міжнародного співробітництва, каб. 414, або за тел.: (44) 456-71-91, внутр. 260.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Ярмарок стажувань від AIESEC