Прийнято до захисту дисертацію Романенка Валерія Валерійовича

27 серпня 2021 Новини та події

До захисту на засіданні Спеціалізованої вченої ради Університету Д 26.130.01 подано кандидатську дисертацію Романенка Валерія Валерійовича

Тема дисертації:

• «Державний податковий ризик-менеджментяк чинник безпеки вітчизняної економіки»

Наукова спеціальність:

• 08.00.03 – економіка та управління національним господарством

Науковий керівник:

• Соловйов В'ячеслав Павлович
    (доктор економічних наук, професор,
    ДУ «Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г. М. Доброва НАН України», заступник директора з наукової роботи, завідувач центру інновацій та технологічного розвитку)

Офіційні опоненти:

• Ріппа Сергій Петрович
    (доктор економічних наук, професор,
    Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, професор кафедри інформаційних систем в економіці);
  • Войтов Сергій Геннадійович
    (кандидат економічних наук, доцент,
    Університет митної справи та фінансів, доцент кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму).

Оновлено: П'ятниця, 27 серпня 2021 18:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Прийнято до захисту дисертацію Романенка Валерія Валерійовича