Вітаємо КЕПІТ! — Університет «КРОК»

Вітаємо КЕПІТ!

28 лютого 2011 Новини та події

Вітаємо КЕПІТ!Вітаємо Коледж економіки, права та інформаційних технологій зі вступом до проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО»! Ініційований ЮНЕСКО в 1953 році, цей проект налічував 33 середні школи-учасниці з 15 країн. Сьогодні він включає в себе 7500 організацій у 174 країнах, починаючи від дошкільних навчальних закладів і закінчуючи інститутами з підготовки викладачів. Проект асоційованих шкіл ЮНЕСКО – один з найбільш успішних тривалих проектів цієї міжнародної організації.

Асоційовані школи не є «школами ЮНЕСКО», вони керуються своєю національною системою освіти. Для участі в даному проекті навчальні заклади відбирають національні органи влади. Всі заходи, які проводяться закладами-учасниками, повинні відповідати ідеалам ЮНЕСКО (міжнародні дні, права людини, демократія, ненасильство, міжкультурне навчання, охорона навколишнього середовища). Коледж економіки, права та інформаційних технологій взяв активну участь у проведенні ХІІ Всеукраїнської конференції учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО, тема якої: «Земля наша спільна домівка: на шляху до збереження біорізноманітності та зближення культур. Досвід ЮНЕСКО, міжнародна практика, українські реалії».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо КЕПІТ!