Університет «КРОК» – знову серед кращих приватних університетів України!

02 серпня 2021 Новини та події

Міжнародний проєкт Webometrics Ranking Web of Universities, що оцінює присутність закладів вищої освіти в Інтернеті, опублікував липневий рейтинг 2021 року. Згідно із його даними Університет «КРОК» один з лідерів серед приватних університетів України!

Webometrics вважається одним з найбільш авторитетних веб-рейтингів серед освітніх установ і складається однією з найбільших наукових установ Європи – Національною дослідницькою радою Іспанії. Головна ідея рейтингу полягає в оцінюванні наукової, навчальної та соціальної місії університетів опосередковано через показники представленості університету у веб-просторі.

Серед 315-ти закладів вищої освіти України усіх форм власності Університет «КРОК» посів 61 місце, а серед приватних навчальних закладів – одну з лідируючих позицій. З результатами дослідження можна ознайомитися за посиланням.

Вітаємо КРОКівську спільноту з гідним результатом у рейтингу «Webometrics Ranking of World Universities»!

Оновлено: Понеділок, 02 серпня 2021 15:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» – знову серед кращих приватних університетів України!