Вітаємо! — Університет «КРОК»

Вітаємо!

02 березня 2011 Новини та події

Вітаємо!2-4 березня у приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва пройшла друга міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2011». Організаторами виставки виступили: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». У рамках заходу було проведено конференції, семінари, презентації та круглі столи.

Учасники виставки ознайомилися з інноваційними ідеями і досвідом, педагогічними технологіями, навчальними програмами, методичними матеріалами, обладнанням і матеріалами для навчального процесу у галузі освіти. Навчально-науковий інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету «КРОК» отримав золоту медаль у номінації «Упровадження системи компетенцій - як основи підготовки конкурентноздатних фахівців у вищій школі». Київський коледж нерухомості було нагороджено бронзовою медаллю у номінації «Упровадження інноваційних технологій у навчальний процес вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо!