Київ і Будапешт – дві європейські столиці

03 червня 2021 Новини та події

24 травня 2021 року з нагоди 29-ої річниці від дня заснування Університету «КРОК» відбулося відкриття виставки художника-кераміста, Надзвичайного і Повноважного посла України, проректора Університету «КРОК» Дмитра Івановича Ткача.

Виставка «Київ і Будапешт – дві європейські столиці» є логічним творчим продовженням виставки «Мій любимий Будапешт!», якою ми вже мали задоволення насолоджуватися у 2019 році.

На відкритті серед колег та друзів був присутнім В.С. Огризко, український дипломат, міністр закордонних справ України з грудня 2007 року до березня 2009 року , Надзвичайний і повноважний посол України. А ми, усі поціновувачі творчості Дмитра Івановича, можемо відвідати виставку у читальній залі бібліотеки Університету «КРОК».

Приємного нам усім перегляду!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Київ і Будапешт – дві європейські столиці