«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина» - вивчаймо французьку! — Університет «КРОК»

«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина» - вивчаймо французьку!

11 березня 2011 Новини та події

«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина»11 березня в Університеті «КРОК» відбулася зустріч студентів І курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій із представником посольства Франції в Україні, аташе з питань співробітництва у галузі французької мови Франком Івером. Зустріч стосувалася підготовки наших студентів до участі у VI регіональній конференції старшокласників «Модель ООН. Київ-2011», присвяченій Міжнародному року молоді.

Студенти КЕПІТу представлятимуть Французьку Республіку та Федеративну Республіку Німеччину, а також імітуватимуть роботу Генеральної асамблеї ООН. Під час зустрічі було окреслено перспективу подальшого співробітництва у напрямі вивчення французької мови студентами Коледжу.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина» - вивчаймо французьку!