Зустріч з Томом Палмером — Університет «КРОК»

Зустріч з Томом Палмером

16 березня 2011 Новини та події

Зустріч з Томом Палмером16 березня в актовій залі Університету «КРОК» відбулася зустріч із віце-президентом Фонду економічних досліджень «Атлас», старшим науковим співробітником Інституту Катона, директором Університету Катона Томом Палмером. Тема зустрічі - «Приклади успішних ліберальних реформ в різних країнах світу». Організаторами заходу виступили Центр розвитку підприємництва, Фонд підтримки реформ та «ATLAS network».

Фонд економічних досліджень «Атлас», також відомий як «Мережа Атлас», є некомерційною організацією, яка діє в Сполучених Штатах. Фонд організовує і проводить семінари, пропонує навчання, надає гранти, а також консультаційні послуги з метою подальшого розвитку і зміцнення неформальної мережі з понадд 400 аналітичних вільноринкових центрів у 84 різних країнах

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч з Томом Палмером