Перша проєктна ініціатива в рамках «ЕсoEthnoEducation» реалізована: молодіжний мистецький фотопроєкт — Університет «КРОК»

Новини та події

Перша проєктна ініціатива в рамках «ЕсoEthnoEducation» реалізована: молодіжний мистецький фотопроєкт

17 грудня 2020 Новини та події

Мистецький фотопроєкт «Українська душа: від витоків до сьогодення» – це ініціатива студентів та випускників Коледжу Університету «КРОК», а також студентів Університету «КРОК» й викладачів, що має на меті створити візуальне артове бачення співіснування в місті Києві традиційного та новаційного, етно- та урбаністичного стилю, крізь призму мистецьких образів молоді в такому концептуальному ключі.

Обрані фото локації – це набільш відомі та історично значимі локації Києва: Пирогово, Київський Метрополітен, Маріїнський палац, Науково-технічна бібліотека імені Г.І. Денисенка НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», «ВДНГ» та інші. Саме вони дали змогу розкрити барви нашого сьогодення, де технології, рух, урбаністика так гармонійно поєднуються з традиціями нашого народу, його віковічної любові до своєї землі, до людини та природи.

Отже урбан- та етно- в нашому житті – це ті дихотомії, що утворюють гармонію, однак вимагають від нас відповідального ставлення та духовної єдності, гуманізму та толерантного ставлення до один одного.

Надзвичайно приємно, що вже перші ініціативи в рамках проєкту, а саме мистецький фотопроєкт «Душа українського народу: від минулого до сучасного» засвідчив підтримку концепції «ЕсoEthnoEducation».

Пишаємося підтримкою та щиро дякуємо партнерам проєкту:

  • Київський Метрополітен
  • КП УЗН Солом’янського району міста Києва
  • Науково-технічна бібліотека імені Г.І. Денисенка
  • Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
  • Національний комплекс «Експоцентр України» («ВДНГ»)
  • Національний музей народної архітектури та побуту України
  • Національний природній парк «Голосіївський»
  • Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу
  • Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Оновлено: Понеділок, 21 грудня 2020 13:27
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Перша проєктна ініціатива в рамках «ЕсoEthnoEducation» реалізована: молодіжний мистецький фотопроєкт