Новини та події

Проєкт «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти»

02 грудня 2020 Новини та події

Університет «КРОК» став одним з 60-ти університетів України, котрі приєднались до участі у проєкті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти», що реалізується за підтримки Посольства США в Україні, Міністерства освіти та науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Проєкт має на меті застосовувати спільний досвід США та України для розробки та втілення чотирирічного плану заходів, зміст яких полягає в орієнтації та навчанні студентів, викладачів та адміністраторів навчальних закладів України практичної цінності і важливості академічної доброчесності, наданні ресурсів і плану дій задля їхнього тісного залучення до зміцнення академічної доброчесності в освітньому середовищі.

Проєкт залучатиме Міністерство освіти і науки України, аби уможливити ключові операційні новації для підтримки стійких змін в освіті України на національному рівні. Ініціатори, виконавці та партнери Проекту розглядають формування академічної культури загалом й академічної доброчесності як її складової зокрема як важливу складову трансформації української освітньої системи.

Місія Проєкту – формування нової академічної культури, яка базуватиметься на довірі, чесності, прозорості, реальному навчанні, справжній науковій роботі. Його основне спрямування – забезпечити системні зміни в українській освіті, від яких виграють всі учасники академічного процесу – студенти та учні, викладачі та вчителі, університети та школи.

Щиро вітаємо проректора з науково-педагогічної роботи (навчальна робота) Літвін Наталію Миколаївну, проректора з наукової роботи Мігус Ірину Петрівну та начальника відділу аспірантури та докторантури Коваль Яну Сергіїівну, які безпосередньо стали представниками від Університету і взяли участь у цьому проекті!

 

 

Оновлено: Середа, 02 грудня 2020 17:31
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проєкт «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти»