Майстер-клас для «піраній-банкірів» проходив в головному офісі Platinum Bank

09 квітня 2013 Новини та події

Майстер-клас для «піраній-банкірів» проходив в головному офісі Platinum BankГенеральний партнер спеціалізації «Банківська справа» освітнього проекту «Піраньї КРОКу» організував сьомий майстер-клас для студентів «КРОКу» в головному офісі Platinum Bank.

Начальник управління бранч-продажів, Катерина Ладиженська розповіла студентам про ключові моменти роботи відділення банку та про реальні інструменти розбудови банківської мережі.

Додатковою можливістю для всіх студентів стала екскурсія у відділенню банку. Також, корпоративний подарунок від банку отримав Заболотній Станіслав (спеціальність «Фінанси і кредит», 3 курс), який запропонував ідею по просуванню послуг та продуктів банку.

В рамках навчання групи «банкірів», майстер-класи проводять представники топ-менеджменту Platinum Bank. Студенти вже відвідали 7 занять та працюють в командах над вирішенням бізнес-кейсу банку. За результатом захисту бізнес-кейсу двоє найкращих студенти будуть запрошенні на стажування до Platinum Bank

.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майстер-клас для «піраній-банкірів» проходив в головному офісі Platinum Bank