Навчально-ознайомча практика студентів-дизайнерів

23 вересня 2020 Новини та події

18 вересня 2020 року у рамках навчально-ознайомчої практики ІІ курсу студенти-дизайнери відвідали шоу-рум італійської компанії Magniflex, яка є лідером у виробництві матраців, подушок та текстилю для дому.

Ксенія Латій – викладач кафедри дизайну, а також регіональний директор компанії Magniflex в Україні, прочитала лекцію на тему: «Інноваційні технології у виготовленні матраців для здорового сну. Основні різновиди наповнювачів та матеріалів, що використовуються в оновлених моделях матраців. Брендовий текстиль, як елемент сучасного інтер’єру».

Друга частина виїзного заняття полягала у відвідуванні шоу-руму німецької компанії Rasch, лідера у виробництві шпалер. Такого роду заходи є конче важливими для студентів, адже таким чином вони отримують не лише теоретичні знання, а ще й такі важливі практичні навички і вміння.

Оновлено: Середа, 23 вересня 2020 17:59

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Навчально-ознайомча практика студентів-дизайнерів