Про початок нового навчального року — Університет «КРОК»

Про початок нового навчального року

20 серпня 2020 Новини та події

Шановні студенти!
Наближається початок нового навчального року!

Зважаючи на те, що м.Київ знаходиться в «жовтій» зоні в умовах адаптивного карантину, повідомляємо, що навчальні заняття для студентів 2, 3 та 4 курсів денної форми навчання Університету та для студентів 1, 2, 3, 4 курсу Фахового Коледжу розпочнуться згідно з графіком навчального процесу у змішаній* формі з 1 вересня 2020 року. Слідкуйте за розкладом!

Навчальні заняття для студентів 1 курсу денної форми навчання Університету розпочнуться згідно з графіком навчального процесу з 15 вересня 2020 року. Слідкуйте за розкладом!

Якщо Ви знаходитесь у «червоній» зоні і не можете потрапити до Університету, у такому разі усі курси будуть продубльовані на платформі Moodle і Ви матимете змогу навчатися онлайн.

*Змішана форма навчання – поєднання очної (денної) форми навчання з елементами дистанційного навчання.

До зустрічі офф та онлайн!

Оновлено: П'ятниця, 21 серпня 2020 09:28

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Про початок нового навчального року