Університет «КРОК» — кращий приватний університет України! — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» — кращий приватний університет України!

06 липня 2020 Новини та події

На початку липня 2020 року оприлюднено чотирнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2020». Згідно з його даними Університет «КРОК» визнано кращим приватним університетом України!

При складанні цьогорічного рейтингу експерти брали до уваги сучасні тенденції розвитку університетів. Серед базових принципів використані найбільш авторитетні рейтинги навчальних закладів: «Scopus», «UniRank», «Google Scholar Citations», «QS World University Rankings», «Webometrics» та інші. Кожен із вказаних рейтингів використовує різні критерії оцінювання.

Вітаємо Університет «КРОК» та усіх, хто причетний до його успіхів, і бажаємо не зупинятися на досягнутому та гідно утримувати місце в авангарді кращих українських приватних університетів!

Оновлено: Середа, 08 липня 2020 12:38

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» — кращий приватний університет України!