Презентація навчально-наукового інституту менеджменту та освіти дорослих — Університет «КРОК»

Презентація навчально-наукового інституту менеджменту та освіти дорослих

06 липня 2020 Новини та події

7 липня 2020 року відбудеться онлайн-презентація осучасненого навчально-наукового інституту менеджменту та освіти дорослих Університету «КРОК».

Оновлення – це рушійна сила, якісного і корисного життя. Водночас, оновлення мають бути виваженими, зрозумілими і керованими. Чи можливо це? Звісно! І цьому можна навчитися. Ми готові і прагнемо поділитися тим, як це зробити.

Запрошуємо на презентацію осучасненого Навчально-наукового інституту менеджменту та освіти дорослих Університету «КРОК».

Плануйте 7 липня 2020 року в такий спосіб, аби о 19:00 підключитися до ZOOM або долучайтеся до нас на сторінці події у Facebook.

Під час презентації Ви зможете:

• дізнатися про програми бакалаврської та магістерської підготовки;
  • про особливості та переваги освітніх проєктів для дорослих;
  • поставити питання, які Вас цікавлять;
  • почути історії успіху видатних випускників з перших вуст;
  • отримати можливість безкоштовної участі в одному із заходів проєкту QK.

У презентації візьмуть участь:

•   ШАРОВ ОЛЕГ ІГОРОВИЧ, Генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України
  •  ПАРАЩЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА, директор Київського ліцею бізнесу
  •  МІГУС ІРИНА ПЕТРІВНА, проректор з наукової роботи Університету «КРОК»
  •  ЗАРІПОВА СВІТЛАНА ЗУЛЬФИРІВНА, Голова Правління Асоціації випускників Університету «КРОК»
  •  ЛЯШЕНКО ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЇВНА, директор навчально-наукового інституту менеджменту та освіти дорослих Університету «КРОК»
  •  АЛЬКЕМА ВІКТОР ГРИГОРОВИЧ, завідувач кафедри управлінських технологій навчально-наукового інституту менеджменту та освіти дорослих Університету «КРОК»
  •  ВИДАТНІ ВИПУСКНИКИ Університету «КРОК»

Чекаємо на Вас онлайн!

Оновлено: Вівторок, 07 липня 2020 14:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Презентація навчально-наукового інституту менеджменту та освіти дорослих