КРОКівці долучилися до благодійної акції АШАНу

21 квітня 2013 Новини та події

КРОКівці долучилися до благодійної акції АШАНу21 квітня 2013 року Студентська рада Університету «КРОК» взяла участь у благодійній акції «Добровозик», яку проводив один з гіпермаркетів міжнародної мережі АШАН. Акція проходила заради підтримки та допомоги пенсіонерам, багатодітним сім’ям та незахищеним верствам населення. Волонтери наглядали за дітлахами, в той час поки батьки здійснювали покупки. Також, батькам пропонувалося придбати деякі харчові продукти, які розвозилися в 31-у точку гарячого харчування «соціальним патрулем».

Дякуємо студентам «КРОКу» за допомогу та небайдужість:

• Єщіганову Дмитру, студент ФЕП, голова студентського благодійного товариства;
  • Філімоновій Ярославі, студентка ФМВ, голова Студентської ради ФМВ;
  • Чмерук Дарії, студентка ККН, голова інформаційного комітету Студентської ради Університету;
  • Ковальчук Вікторії, студентка КЕПІТу, активістка студентської ради Університету;
  • Шакіровій Діані, випускниця Університету, активістка студентської ради Університету.

Оновлено: Четвер, 27 березня 2014 14:37

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КРОКівці долучилися до благодійної акції АШАНу