Карантин — не вирок. Навчайся дистанційно! — Університет «КРОК»

Карантин — не вирок. Навчайся дистанційно!

20 березня 2020 Новини та події

Карантин в Україні, запроваджений через коронавірус COVID-19, не призведе до збою в системі навчання.

Звичайно, карантин — це порожні аудиторії у навчальному закладі. Це відсутність культурно-розважальних заходів та усіх раніше запланованих проєктів. Однак, цей карантин, як і будь-яка криза, може стати чудовим поштовхом для розвитку інших форм навчання.

Ми, в Університеті та Коледжі, не панікуємо, бо ми навчаємося дистанційно!

З метою запобігання поширенню коронавірусу та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» здобувачі вищої освіти усіх форм навчання на період карантину були переведені на дистанційне навчання з використання платформи moodle та технології ZOOM.

Ми залишаємося вдома і продовжуємо працювати дистанційно, бо любимо Вас!

Ми сумуємо через те, що Вас не бачимо, але радіємо, коли бачимо онлайн!

Чекаємо Вас ONLINE!

Оновлено: Вівторок, 31 березня 2020 10:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Карантин — не вирок. Навчайся дистанційно!