Марафон випусків 2020 розпочато! — Університет «КРОК»

Марафон випусків 2020 розпочато!

13 лютого 2020 Новини та події

12 лютого 2020 року в Університеті «КРОК» Коледж економіки, права та інформаційних технологій розпочав марафон випусків.

Дипломи молодших спеціалістів вручили випускникам спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Традиційно вітали випускників: директор Коледжу Людмила Петрівна Сумбаєва; проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Наталія Василівна Наконечна; заступник директора з навчальної роботи Леся Олександрівна Гурінова; завідувач відділення сфери обслуговування Ірина Григорівна Вайнорес; викладачі Тетяна Георгіївна Сокол та Марія Ігорівна Романова.

Дипломи з відзнакою отримали: Линок Анна, Кисіль Анастасія, Загородня Олександра, Прозорова Катерина, Бєлова Софія, Федоренко Влада.

Відзнаку «Вірність КРОКу» отримали родини: Линок Анни, Загородньої Олександри, Ішханян Нонни, Кисіль Анастасії.

Дуже приємно, що на урочисту церемонію вручення дипломів завітали студенти дистанційної форми навчання Піддубрівний Микола та Бучацька Марина. Вони отримали пам'ятні подарунки від корпорації Університету.

Привітали наших випускників гурт студентів першого курсу «Fire rane» запальним танцем, а студенти третього курсу Анна Горбань та Аніта Тю подарували родинну авторську пісню «КЕПІТ – це сім'я».

Вітаємо наших випускників! Пишаємося їх успіхами та бажаємо подальшого запалу!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Випуск ГРС / КЕПІТ / 12.02.2020Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 14 лютого 2020 15:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Марафон випусків 2020 розпочато!