Університет «КРОК» – лідер серед приватних ЗВО в інтернет-рейтингу! — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» – лідер серед приватних ЗВО в інтернет-рейтингу!

13 лютого 2020 Новини та події

Рейтинг uniRank University Ranking є провідним міжнародним каталогом вищої освіти та пошуковою системою, що містить огляди і рейтинги більш 13600 офіційно визнаних університетів і коледжів у 200-сот країнах.

Автори Інтернет-рейтингу відзначають, що його результати покликані допомагати студентам, викладачам та науковцям дізнаватися, наскільки певний вуз є популярним в тій чи іншій країні. Для цього в рейтингу uniRank використовуються незалежні вебометричні показники, що характеризують відвідуваність сайтів ЗВО та згадуваність вузу в мережі Інтернет.

Пишаємося, що цього року наш Університет став лідером серед приватних навчальних закладів України згідно рейтингу заснованого на веб-присутності:

• 57 (із 171) місце в Україні
  • 14 (із 30) місце у Київській області

і популярності соціальних мереж:

• Facebook: 33 місце із 127
  • Twitter: 14 місце із 69
  • Instagram: 39 із 77
  • YouTube: 23 із 114.

Пишаємося тим, що наші соціальні мережі і загалом інтернет-присутність були оцінені на досить високому рівні. Далі вище, далі більше!

Оновлено: П'ятниця, 14 лютого 2020 20:00

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» – лідер серед приватних ЗВО в інтернет-рейтингу!