Нові КРОКівські здобутки — Університет «КРОК»

Нові КРОКівські здобутки

18 жовтня 2011 Новини та події

Нові КРОКівські здобутки18-20 жовтня у Київському палаці дітей та юнацтва проходила третя національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті». Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ». Вітаємо Університет «КРОК» з отриманням диплому та золотої медалі у номінації «Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі»!

Подякою за творчу організаторську роботу з упровадження інноваційних технологій в освітню практику було нагороджено ректора навчального закладу Лаптєва Сергія Михайловича, а почесним дипломом за активну участь у розробці і упровадженні освітніх інновацій – директора департаменту зв’язків з громадськістю та реклами Університету «КРОК» Чабалу Костянтина Григорійовича.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Нові КРОКівські здобутки