Всеукраїнський чемпіонат зі стратегічного менеджменту — Університет «КРОК»

Всеукраїнський чемпіонат зі стратегічного менеджменту

25 жовтня 2011 Новини та події

Всеукраїнський чемпіонат зі стратегічного менеджменту25 жовтня 2011 року в Університеті відбулася презентація Всеукраїнського чемпіонату зі стратегічного менеджменту. Global Management Challenge Junior – перший студентський чемпіонат зі стратегічного менеджменту, в якому взяли участь 2000 команд із 235 вищих навчальних закладів країни. Це унікальне змагання, призначене для активних, прогресивних, талановитих студентів, які планують кар’єру та зростання в бізнесі.

Організатором чемпіонату виступає компанія Global Management Challenge Junior за підтримки Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України. За підсумками чемпіонату найкраща команда представлятиме Україну на чемпіонаті світу Global Management Challenge. Бажаємо нашим студентам гідно представити свої команди у цьому конкурсі!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Всеукраїнський чемпіонат зі стратегічного менеджменту