ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ СПІЛКИ ОЦІНЮВАЧІВ УКРАЇНИ — Університет «КРОК»

ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ СПІЛКИ ОЦІНЮВАЧІВ УКРАЇНИ

29 жовтня 2011 Новини та події

ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ СПІЛКИ ОЦІНЮВАЧІВ УКРАЇНИ29 жовтня на базі Київського коледжу нерухомості відбулися збори громадської організації «Спілка оцінювачів України». На зборах було розглянуто низку питань, пов’язаних із сьогоденням практичної діяльності у сфері оцінки. Представники регіонів обмінялися досвідом роботи в умовах сучасної економіки. Під час зборів було визначено пріоритети роботи організації на найближчий час.

Наголошено на необхідності зміни якісних підходів до навчання оцінювачів, ширшого використання інтелектуального та матеріально-технічного потенціалу нашого навчального закладу. Одним із предметів розмови було поглиблення співробітництва між навчальним закладом та професійною спільнотою з питань підготовки оцінювачів як на курсах, так і в системі вищої школи. Розглянуто змістове наповнення спеціалізації, пов’язаної з оцінкою, у межах спеціальності «Облік і аудит» на освітньо-кваліфікаційних рівнях «бакалавр» та «магістр». Зокрема, фахівці-практики надали свої рекомендації стосовно тематики курсових робіт. Під час зборів директора Київського коледжу нерухомості Університету «КРОК» Віктора Васильовича Дзюбка було обрано першим заступником голови Всеукраїнського громадського об’єднання «Спілка оцінювачів України» і членом Наглядової ради з питань оціночної діяльності.

Детальніше в цій категорії: « Відзначено найкращих! Вітаємо! »

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ СПІЛКИ ОЦІНЮВАЧІВ УКРАЇНИ