Екскурсія до «CITYHOTEL» студентів спеціальності «Туризм» — Університет «КРОК»

Екскурсія до «CITYHOTEL» студентів спеціальності «Туризм»

13 грудня 2019 Новини та події

Студенти 2 курсу спеціальності «Туризм», разом із Мелько Людмилою Федорівною – завідувачкою кафедри туризму, відвідали готельне підприємство «CITYHOTEL», у рамках програми «Школа професійного зростання для майбутніх фахівців з туризму».

CITYHOTEL – це сучасний вишуканий 4-зірковий готель, який знаходиться в центрі Києва. Нас доброзичливо зустрічали пані Людмила та пані Олександра, які надзвичайно професійно провели екскурсію.

Майбутнім фахівцям з туризму цікаво та корисно було познайомитися з одним із кращих готелів, де панує атмосфера затишку та комфорту.

Гостям пропонується понад 80 номерів різних типів, де є система клімат-контролю, платне телебачення, телефон з прямим набором і все, що потрібно для гарного відпочинку. Тут також є номери для людей з інвалідністю. Деякі номери мають чудовий краєвид на Київ.

До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi, просторий фітнес-центр і цілодобова стійка реєстрації. Є можливості для проведення ділових зустрічей.

Студенти були у захваті від екскурсії! Надзвичайно вразив командний дух закладу, професіоналізм у всьому!

Подібні екскурсії сприяють формуванню професійних компетентностей майбутніх фахівців з туризму!

Щиро дякуємо керівництву готелю за можливість відвідати одне із кращих готельних підприємств, пані Людмилі та пані Олександрі за блискуче проведену екскурсію, професіоналізм, доброзичливість, сприяння становленню майбутніх фахівців!

Сердечно вдячні також Карлову Олександру Федоровичу – директору Центру розвитку кар’єри за організацію екскурсії!

Оновлено: Понеділок, 16 грудня 2019 11:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Екскурсія до «CITYHOTEL» студентів спеціальності «Туризм»