Вітаємо кафедру дизайну з перемогою у конкурсі!

20 листопада 2019 Новини та події

25 жовтня 2019 року відбулась V Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, молодих вчених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти», що була проведена Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Конратюка.

У конференції взяли участь близько 400-т учасників, серед яких і викладачі кафедри дизайну Університету «КРОК» – асистенти Олена Борисівна Агуф, Альона Ігорівна Лебедєва та завідувач кафедри Надія Анатоліївна Лоліна.

За результатами конкурсу «Архітектурного рисунку», представники нашого Університету отримали 4 сертифікати, а також диплом «І місце», який отримала Альона Ігорівна Лебедєва.

Пишаємося успіхами наших колег та щиро бажаємо ще більше визначних досягнень!

Оновлено: Середа, 20 листопада 2019 19:06

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо кафедру дизайну з перемогою у конкурсі!