Від іменних гонорарів до премії В'ячеслава Чорновола — Університет «КРОК»

Від іменних гонорарів до премії В'ячеслава Чорновола

15 листопада 2019 Новини та події

12 листопада 2019 року першокурсники Університету "КРОК" спеціальності "Журналістика" отримали приз Дмитра Понамарчука – прессекретаря В'ячеслава Чорновола.

Ініціатива автора іменних премій зародилася спонтанно 21 жовтня, під час пресконференції представників Київської крайової організації Руху та Молодого Руху України. На думку Дмитра Понамарчука, переможці конкурсу адекватно й оперативно відобразили перезавантаження Руху в контексті світових тенденцій розвитку національних рухів. А переможцями стали: Владислав Вергун, Анатасія Єрмакова, Вадим Романенко, які висвітлювали заходи з нагоди 30-річчя Народного Руху України в національній пресі та соціальних мережах."Я готовий надалі співпрацювати з нинішньою генерацією колег незабутнього журналіста і політика В'ячеслава Чорновола, – сказав він. – Наступний крок – організація всеукраїнського конкурсу молодих медійників на здобуття премії легендарного імені. Переконаний: основою журі має стати високофаховий професорсько-викладацький склад "КРОКу".

Оновлено: Вівторок, 19 листопада 2019 11:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Від іменних гонорарів до премії В'ячеслава Чорновола