Практико-орієнтований підхід до навчання студентів-журналістів

15 листопада 2019 Новини та події

14 листопада 2019 року студенти спеціальності «Журналістика» – Титаренко Лілія (2 курс ) та Вергун Владислав (1 курс) – виступили інтерв’юерами на пресконференції в Укрінформ під час презентації Франко-української торгово-промислової палати.

Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU) дала старт 14 листопада другій Премії бізнес-леді «Створено жінками». Усі подробиці щодо заходу можна було дізнатись під час прес-конференції, яку організувала Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU) з цієї нагоди.
Студенти спеціальності «Журналістика» теж мали змогу поставити кілька запитань під час цієї зустріч та виступити у якості інтервюєрів. Це унікальналь нагода для студентів, це перші кроки на журналістській  професійній ниві.
Оновлено: Понеділок, 18 листопада 2019 14:21

Ви тут: Новини та події » Практико-орієнтований підхід до навчання студентів-журналістів