Вітаємо нову Студраду КЕПІТу!

08 листопада 2011 Новини та події

Вітаємо нову Студраду КЕПІТу!8 листопада пройшла звітно-виборна конференція студентів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій. Під час конференції було обрано новий склад Студентської ради Коледжу (СРК).

До складу Студради увійшли: голова Нагірна Наталія (МД, 2 курс), заступник голови Юр Максим (ФК, 2 курс), голова комітету зі студентських питань Пукас Анастасія (П, 2 курс), голова наукового комітету Потьомка Яків (ФК, 2 курс), голова розважального комітету Філатов Олексій (ФК, 2 курс), голова інформаційного комітету Атрощенко Георгій (ОПСІК, 2 курс), голова спортивного комітету Потьомка Ігор (КД, 2 курс), голова прес-комітету Машовець Олег (ФК, 2 курс).

Цього року на кожну посаду претендувало більше трьох осіб, що зумовило запеклу боротьбу між бажаючими стати членами СРК. Усі кандидати традиційно виступали із передвиборною промовою. На початку конференції представники передньої СРК представили річний звіт про виконану роботу та продемонстрували документальний фільм про Студраду, автор якого - Марта Кушик (голова СРК у 2010 році). Завершилась конференція іншим документальним фільмом про СРК від попередньої Студради.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо нову Студраду КЕПІТу!