Презентація перших курсів Коледжу: незабутньо та весело! — Університет «КРОК»

Презентація перших курсів Коледжу: незабутньо та весело!

13 листопада 2019 Новини та події

7 та 8 листопада 2019 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій проходила Презентація першого курсу Коледжу. Це були два незабутні та веселі дні.

Команда Скубі (Студентська рада Коледжу) разом з глядачами поринули у дивовижний світ різних епох та помандрували у часі. Кожна з груп мала представляти свою епоху: зробити сценку, відео й танець. Усі першокурсники дуже вдало впоралися із поставленим завданням. Звичайно ж не обійшлося без постійних репетицій, які допомогли учасникам більш впевнено відчувати себе на сцені.

Окремі слова вдячності варто висловити Студентській раді Коледжу! Декорації, актори та сценарій - всі ці складові зробили атмосферу ще більш чарівною та цікавою. Усі групи мріяли про перемогу і, на мою думку, кожна з них її отримала! Варто згадати і ті групи, які посіли найжаданіші призові місця.

•   На третьому місці опинилися не одна, а дві групи, які однаково вдало змогли розкрити свою тему: Спартанці (МА2-) та Ковбої (КН-1).
  •  Друге місце розділили між собою також дві прекрасні епохи, а саме: Доісторичні люди (ФСБ+ЄК) та Самураї (ІПЗ1).
  •  Перше місце отримала група, яка найкраще розкрила тему своєї епохи: Стародавній Єгипет (КН-2).

«Презентація перших курсів» пройшла успішно, усі першокурсники з нетерпінням очікують на наступний конкурс!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Презентація І курсів / КЕПІТ / 07.11.2019 - 08.11.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 21 листопада 2019 16:21

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Презентація перших курсів Коледжу: незабутньо та весело!