Студенти КРОКу перемогли! — Університет «КРОК»

Студенти КРОКу перемогли!

15 листопада 2011 Новини та події

«KPOK»15 листопада у спортивній залі Університету «КРОК» відбулася товариська зустріч з волейболу між збірними командами викладачів та студентів.

У нерівній боротьбі (команда викладачів грала вп’ятьох, команда студентів - вшістьох) перемогу з рахунком 3:1 здобули студенти.

Вітаємо переможців:

Капітан команди – Олексій Бунда (ФМВ), Олександр Майстер (ФМВ), Ігор Купрій (ФМВ), Володимир Гаврилов (ФЕП), Денис Волошко (ФМВ), Ірина Мельник (ККН).

Склад команди викладачів: Чабала К.Г. (департамент зв’язків з громадськістю та реклами), Бондаренко О.Ю. (секція фізичного виховання), Нікітін О.В. (центр інформаційних технологій), Воронецький О.С. (навчально-наукова бібліотека). Також викладачі висловлюють подяку студенту 4-го курсу ФЕП Думанському Максиму, який підтримав їх у змаганнях, ставши п’ятим гравцем команди.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти КРОКу перемогли!