Студенти КЕПІТу відвідали музей Київського метрополітену

30 жовтня 2019 Новини та події

24 жовтня 2019 року студенти другого курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій разом з куратором відвідали музей Київського метрополітену.

Цей музей — приватний і некомерційний проект, створений групою ентузіастів і на даний час кількість експонатів у ньому вміщує приблизно 2500 артефактів: фотографії метро і людей, з ним пов'язаних, опис роботи різних служб, схеми ліній, документи, нагороди, символічні ключі від станцій, макети, проїзні документи, деталі рухомого складу, елементи оздоблення станцій і т.д.

За легендою в музеї три зали як символ того, що перші потяги були тривагонними. Ще однією «фішкою» музею є діючий макет станції «Дніпро» з тимчасовим депо. Ця чудова візуалізація є однією з родзинок київського метро.

Під час екскурсії музеєм студенти поставили цілу низку запитань, проявляючи велику зацікавленість темою урбаністики та метро.

Щиро дякуємо Поліщук Тетяні Михайлівні за екскурсію і за те, що витримала таку кількість людей з фотоапаратами, штативами та масою нестандартних запитань, що виходять за рамки знань звичайних пасажирів.

Оновлено: Середа, 30 жовтня 2019 16:20

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти КЕПІТу відвідали музей Київського метрополітену