В ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 міста Українки відбувся семінар-практикум — Університет «КРОК»

В ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 міста Українки відбувся семінар-практикум

17 листопада 2011 Новини та події

В ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 міста Українки відбувся семінар-практикум17 листопада в ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Українки відбувся семінар-практикум на тему «Управлінська діяльність керівника школи щодо забезпечення впровадження інформаційно-комунікативних технологій у навчально-виховному процесі», який відвідали директори загальноосвітніх навчальних закладів та представники Обухівського відділу освіти.

Організатором заходу виступили відділ освіти Обухівської райдержадміністрації та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 м. Українки.

До участі у заході були запрошені представники Університету «КРОК» - директор Навчально-наукового інституту інформаційних та комунікаційних технологій Іларіонов Олег Євгенович і директор Молодіжного освітнього центру Шикова Олена Миколаївна.

Під час семінару Олег Євгенович поділився досвідом впровадження інформаційних технологій в Університеті. Зокрема, наголосив на важливості застосування ряду інноваційних технологій у навчальному процесі для оптимізації та покращення роботи всіх підрозділів навчального закладу. Огляд був зроблений на прикладі корпоративної пошти від Microsoft, служби Google Apps для навчальних закладів та платформи дистанційного навчання від «eFront», які вже запроваджені в Університеті «КРОК». Олена Миколаївна розповіла учасникам семінару-практикуму про профорієнтаційні заходи, які проводяться в Університеті, і запросила на фестиваль «ПРОФ Fest», що відбувся 19 листопада.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » В ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 міста Українки відбувся семінар-практикум