В Університеті «КРОК» відбувся Фестиваль креативної моди «Еко-Мода 2011»

23 листопада 2011 Новини та події

«Еко-Мода 2011»В рамках щорічного заходу «Місяць екології» був проведений фестиваль креативної молодіжної моди. Цього року тематикою фестивалю були «Стиляги». Участь у показі взяли студенти усіх спеціальностей І курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Вбрання учасників дивувало своїм розмаїттям та неординарністю, адже одяг був зроблений із вторинної сировини: поліетилен, диски, парасольки, платівки, картон, фольга – все це використовувалось для створення дивацького екологічного вбрання. Завдяки фантазії учасників було продемонстровано близько 40 моделей еко-костюмів.

Вітаємо команду переможців Фестивалю креативної моди «Еко-Мода 2011», студентів КЕПІТу групи «ЕП»: Савельєва Євгенія, Мороз Марину, Духоту Аллу, Лемешко Артема, Наумчак Кристину, Царьова Андрія, Третяк Настю, Базалицьку Вероніку, Приму Олександра.

Оновлено: Середа, 26 березня 2014 14:40
Детальніше в цій категорії: « Участь у виставці Вітаємо! »

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » В Університеті «КРОК» відбувся Фестиваль креативної моди «Еко-Мода 2011»