Виставка «Енергія творчості. НАОМА в гостях в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

Виставка «Енергія творчості. НАОМА в гостях в Університеті «КРОК»

02 жовтня 2019 Новини та події

1 жовтня 2019 року вже традиційно в читальній залі бібліотеки Університету «КРОк» відбулось урочисте відкриття виставки дипломних робіт випускників Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури «Енергія творчості. НАОМА в гостях в Університеті «КРОК».

Відкрив виставку ректор Університету «КРОК» Лаптєв Сергій Михайлович, представивши вельмишановних гостей. Серед численних гостей виставки були присутні Чебикін Андрій Володимирович – народний художник України, професор, ректор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, президент Національної академії мистецтв України, Ковальчук Остап Вікторович – художник-живописець, кандидат мистецтвознавства, доцент, член Національної спілки художників України, проректор з наукової роботи Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, Перевальський Василь Євдокимович – український художник-графік. Академік Національної академії мистецтв України, Народний художник України, доцент, завідувач кафедри графічного мистецтва.

Щиро вдячні випускникам Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури «Енергія творчості. НАОМА в гостях в Університеті «КРОК» за подаровану творчу атмосферу.

Запрошуємо всіх бажаючих завітати до читальної зали бібліотеки та на власні очі оцінити талановиті дипломні роботи випускників Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Виставка дипломних робіт випускників НАОМА «Енергія творчості. НАОМА в гостях в Університеті «КРОК» / Університет / 01.10.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 15 жовтня 2019 15:42

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Виставка «Енергія творчості. НАОМА в гостях в Університеті «КРОК»