КЕПІТ провів якісний проєктний «brainstorming» на продовження регіонального освітнього проєкту «Крок до співпраці» — Університет «КРОК»

01 жовтня 2019 Новини та події

26 вересня 2019 року Коледж економіки, права та інформаційних технологій ініціював продовження регіонального освітнього проєкту «Крок до співпраці».

Учасниками заходу стали навчальні заклади міста, зокрема: гімназія «Діалог»; НВК No 176 (спеціалізована школа з поглибленим вивченням іспанської мови, суспільно-гуманітарна гімназія); середня загальноосвітня школа No 11 I-III ступенів м. Києва; спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови No 165 міста Києва; спеціалізована школа No 16 з поглибленим вивченням англійської мови; спеціалізована школа No124 м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій; спеціалізована школа ім. Т. Шевченка No82 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району міста Києва; загальноосвітній навчальний заклад II-III ступенів «Фінансовий ліцей» Подільського району м. Києва; школа І-ІІІ ступенів No 119 Деснянського району міста Києва; КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді»; спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови No 85; гімназія міжнародних відносин No 323 з поглибленим вивченням англійської мови.

Під час зустрічі було окреслено ключові напрямки та формати спільної проєктної взаємодії та співпраці на 2019-2020 н.р., окреслено траєкторію річної освітньої взаємодії.

На початку заходу з вітальним словом виступила проректор Університету «КРОК» з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) – Наталія Василівна Наконечна. І разом із заступником директора Коледжу з наукової та методичної роботи Іриною Вікторівною Рибак вручили примірники збірників матеріалів історико-мистецького проєкту «Україна – соборна» (до 100-річчя проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки) закладам, що стали його співавторами. Крім того, було презентовано цікаві пропозиції зі спільної проєктної діяльності керівником проектів та програм департаменту зв’язків з громадськістю Університету «КРОК», керівником студентської проектної групи «SPG» – Євгенієм Савельєвим; а також завідувачем відділу навчально-виховної роботи КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», керівником секції «Педагогіка» відділення філософії та суспільствознавства – Ларисою Яківною Карчиною.

Коледж економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК» висловлює вдячність всім учасникам проєктної зустрічі та бажає успішної реалізації спільних проектних ініціатив!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Регіональний проект «Крок до співпраці» / Університет / 26.09.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 04 жовтня 2019 09:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ провів якісний проєктний «brainstorming» на продовження регіонального освітнього проєкту «Крок до співпраці»