Студенти кафедри дизайну відвідали галерею інтер’єру «PokrovSky» у межах дисципліни «Матеріалознавство» — Університет «КРОК»

30 вересня 2019 Новини та події

27 вересня 2019 року студенти-дизайнери у межах дисципліни «Матеріалознавство» відвідали Галерею інтер’єру «PokrovSky».

Матеріалознавство вимагає від дизайнера не тільки знання теорії: характеристик і якостей матеріалу, воно обов’язково має підкріплюватись візуальним і, навіть, тактильним досвідом. Саме тому, у студентів кафедри дизайну проходять виїзні пари, де вони можуть все побачити на власні очі та прослухати лекцію від знавців своєї справи.

В Галереї «PokrovSky» є відділи меблів і високоякісної фурнітури, кухонь, побутової техніки, матраців, штор, камінів, світильників. Асортимент представлених товарів становить всього близько 10000 найменувань. Серед орендарів Галереї такі відомі світові бренди як: Blum, Gorenje, Територія сну, Family Room, Villa Grazia, KAMIN-bio, WOOD studio, Morfeus, Мілюкс, Sweet Flowers, Сервант.еs, Joos, VIRSAVIA, Bekker, Tiger.

Оновлено: Понеділок, 30 вересня 2019 15:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти кафедри дизайну відвідали галерею інтер’єру «PokrovSky» у межах дисципліни «Матеріалознавство»