Вітаємо нову Студентську раду Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Вітаємо нову Студентську раду Університету «КРОК»

05 грудня 2011 Новини та події

Вітаємо нову Студентську раду Університету «КРОК»5 грудня 2011 року пройшла щорічна звітно-виборна конференція Студентської ради Університету «КРОК».

Під час конференції було підбито підсумки роботи студентських рад факультетів за 2010-2011 навчальний рік та обрано новий склад Студради Університету.

Вітаємо нову голову Студентської ради Університету «КРОК» Єщиганова Дмитра. Цікаво, що вперше за 19-річну історію нашого навчального закладу цю посаду зайняв хлопець.

Також членами Студради стали голова юридичного факультету Яковлєва Катерина, заступник голови юридичного факультету Жданова Юлія, голова факультету міжнародних відносин Гусакова Марина, заступник голови факультету міжнародних відносин Мачуленко Сергій, голова факультету економіки та підприємництва Прокопенко Анна і заступник голови факультету економіки та підприємництва Буряк Тетяна.

Оновлено: Середа, 26 березня 2014 12:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо нову Студентську раду Університету «КРОК»