Організаційні збори професорсько-викладацького складу та навчально-допоміжного персоналу Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Новини та події

Організаційні збори професорсько-викладацького складу та навчально-допоміжного персоналу Університету «КРОК»

29 серпня 2019 Новини та події

29 серпня 2019 року в Університеті «КРОК» вже традиційно початок навчального року ознаменувався проведенням організаційних зборів професорсько-викладацького складу та навчально-допоміжного персоналу Університету «КРОК».

За цією багаторічною традицією  в актовій залі зібралась вся КРОКівська родина. Із доповіддю виступив ректор Університету «КРОК» Лаптєв Сергій Михайлович, котрий радо привітав усіх присутніх з початком нового 2019-2020 навчального року, а також підбив підсумки Вступної кампанії 2019 року. Він висловив щирі сподівання, що всі ті успіхи, яких досягнув наш навчальний заклад у 2018-2019 н.р., отримають чудове продовження, реалізуючись в різних стратегічних напрямах діяльності колективу у 2019-2020 н.р.

Щиро вітаємо КРОКівців з початком нового навчального року та бажаємо нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень!

Оновлено: Четвер, 29 серпня 2019 16:23
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Організаційні збори професорсько-викладацького складу та навчально-допоміжного персоналу Університету «КРОК»