Представники кафедри управлінських технологій взяли участь в науково-практичній конференції — Університет «КРОК»

27 червня 2019 Новини та події

26 червня 2019 року представники кафедри управлінських технологій Університету «КРОК» взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Методичні засади розробки стандартів нового покоління».

Конференція була присвячена обговоренню новітніх підходів до розробки стандартів у вищій освіті, які базуються на засадах компетентнісного підходу, досвіду розробки стандартів нового покоління та сучасних освітніх програм.

До участі у конференції були запрошені: викладачі ЗВО, науковці, керівники та гаранти освітніх програм на всіх рівнях навчання.

Тематичні напрями конференції:

• Основні принципи та передумови розробки стандартів нового покоління – Інститут модернізації змісту освіти
  • Менеджмент-освіта в сучасному глобальному середовищі – УРАМБО
  • Особливості розробки стандартів за різними ОКР
  • Досвід розробки ОПП на основі стандартів нового покоління

Це була вкрай чудова можливість для обміну накопиченим досвідом та обміну думками.

Вітаємо кафедру управлінських технологій та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!

Оновлено: Четвер, 27 червня 2019 13:37

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Представники кафедри управлінських технологій взяли участь в науково-практичній конференції