Результати стипендії від Асоціації випускників Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Результати стипендії від Асоціації випускників Університету «КРОК»

16 травня 2019 Новини та події

16 травня 2019 року на урочистих зборах студентів з нагоди дня народження Університету «КРОК» відбулося нагородження переможців Конкурсу на здобуття стипендії Асоціації випускників Університету «КРОК» – 2019.

Стипендіатами АВУ «КРОК» – 2019 стали:

•  Ерміне Смоян (студентка Університету «КРОК», 3 курс, ФЕП, «Туризм»);
  •  Анастасія Некрутенко (студентка КЕПІТ, 3 курс, «Фінанси і кредит – Еxclusive»).

Переможці у номінаціях:

•  «Зелена премія» – Єлизавета Галензовська (КЕПІТ, 3 курс, Економіка);
  •  «Краща проектна ідея» – Вікторія Возруд (КЕПІТ, 3 курс, Економіка);
  •  приз від Студії управління часом BogushTime – Олексій Мелащенко (Університет «КРОК», 3 курс, Психологія).

Премії від випускників та призи від партнерів також отримали: стильний рюкзак від Choice отримала Тетяна Гресь, річний страховий поліс - від StarLife отримала студентка Анастасія Кузькова, сертифікат на 1 000 грн. на відвідування заходів Пространство саморазвития Aurum Soul Club отримала Поліна Целованська, подарунок від Олена Воронцова за найжіночнішу презентацію отримала Діана Сисолятіна.

Оновлено: Середа, 22 травня 2019 10:54

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Результати стипендії від Асоціації випускників Університету «КРОК»