16 березня в Університеті «КРОК» відбувся захід «Обережно – особистість» — Університет «КРОК»

16 березня в Університеті «КРОК» відбувся захід «Обережно – особистість»

16 березня 2012 Новини та події

«Обережно – особистість»Проект «Обережно – особистість» було організовано для лідерів учнівського самоврядування членами Студентської ради. У заході взяли участь школи-партнери Університету «КРОК», а саме СЗОШ № 11, СЗОШ № 27, спеціалізовані школи №№ 85 та 234, суспільно-гуманітарна гімназія № 176, гімназія № 323, гімназії «Оболонь» та «Діалог». До участі у проекті також були запрошені учні регіональних шкіл із Вишневого, Українки, Василькова, Петропавлівської Борщагівки і Макарова. У цілому на захід завітало понад 50 шкільних активістів, для яких було проведено ряд тренінгів із ораторського мистецтва, зокрема тренінг «Мистецтво самопрезентації».

Учасники отримали сертифікати та чашки «Обережно – особистість» у подарунок.

За ретельну підготовку заходу Університет «КРОК» висловлює подяку членам Студентської ради, а саме: Михайлик Ірині, Прокопенко Анні, Скобелевій Ірині, Савченку Владу, Патеру Денису, Мачуленку Сергію, Чиж Марині, Гвоздьову Борису, Яковлевій Катерині та Ждановій Юлії.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » 16 березня в Університеті «КРОК» відбувся захід «Обережно – особистість»