XIV звітна конференція та вибори 2019 року — Університет «КРОК»

XIV звітна конференція та вибори 2019 року

19 квітня 2019 Новини та події

12 квітня 2019 року відбулася зустріч кандидата на посаду голови Студентської ради Коледжу Валерії Давиденко з виборцями.

15 квітня 2019 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій було проведено XIV звітну конференцію.

З привітальним словом виступили директор Коледжу Людмила Петрівна Сумбаєва та випускники КЕПІТу: екс-голова СРК 2014-2015 рр. Джонатан Тела та екс-голова СРК 2017-2018 рр. Катерина Клименко.

Студенти-делегати кожної з груп при реєстрації отримали мандат та своє право голосу.

Голова тимчасової Студентської ради Коледжу Валерія Давиденко та головний редактор «ЖЫрної газети» Анна Горбань звітували про роботу за минулий рік. Пізніше зі своїми передвиборчими програмами виступили претенденти інших комітетів, що існують в Коледжі: голова СРК, заступник, інформаційний, розважальний, спортивний комітети, комітет зі студентських питань, культурний, комітет з міжнародних проектів, редактор «ЖЫрної газети».

Кожен зі студентів вразив своїми передвиборчими програмами, креативністю та амбіційністю, ідеями та натхненням. Тепер можна з впевненістю сказати, що влада в СРК має перейти в надійні руки.

Наприкінці було вибрано виборчу комісію та представників до Малої Педагогічної ради Коледжу.

Вибори Студентської ради Коледжу пройшли 16 квітня під пильним наглядом голови виборчої комісії – Володимира Донця та його помічників – членів виборчої комісії.

Вітаємо новообраний склад Студентської ради Коледжу:

• Голова Студентської ради Давиденко Валерія
  • Заступник голови Студентської ради Ананенко Аліна
  • Голова комітету з міжнародних проектів Коваль Анастасія
  • Голова розважального комітету Говорова Наталія
  • Голова інформаційного комітету Крисова Дар'я
  • Голова спортивного комітету Поворозник Дмитро
  • Голова комітету зі студентських питань Широков Віктор
  • Голова культурного комітету Кравченко Анастасія
  • Головний редактор «ЖЫрної газети» Мусієнко Дар'я
  • Секретарем СРК обрали Попову Марину

Бажаємо успішної реалізації всіх творчих задумів!

Підтримуйте проекти СРК попередників та започатковуйте власні!

Подякуємо від щирого серця плідній, активній, успішній, креативній, надихаючій та просто прекрасній роботі команди СРК під керівництвом Катерини Клименко! Сподіваємося на подальшу участь в житті КЕПІТу!

РАЗОМ – МИ СИЛА!

З КЕПІТом у серці, з КРОКом назавжди!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Звітна конференція СРК / КЕПІТ / 15.04.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 26 квітня 2019 09:06

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » XIV звітна конференція та вибори 2019 року