Майстер-клас для студентів-журналістів від В. Щербачова — Університет «КРОК»

Майстер-клас для студентів-журналістів від В. Щербачова

18 квітня 2019 Новини та події

4 квітня 2019 року Валентин Васильович Щербачов – президент Асоціації спортивних журналістів, відомий спортивний коментатор, радо вітав у телестудії студентів спеціальності «Журналістика».

Майстер-клас від знаного фахівця, історія його успіху, цікаві туристично-спортивні подорожі на Гімалаї – так захоплююче пройшла ця зустріч. Крім того, Валентин Щербачов розкрив секрет про своє захоплення рекордами, адже він засновник Національного реєстру рекордів України. Студенти мали можливість побути у студії спортивних новин, зайняти місце ведучого програми «Спортивна Україна».

Коли Валентин Щербачов дізнався, що студентка Титаренко Лілія – майстер спорту, він одразу запропонував зняти з нею інтерв’ю для своєї програми. І мрія Лілії вже здійснилася. Дивіться цей цікавий відеоролик.

Дебют наших журналістів відбувся!

Оновлено: П'ятниця, 19 квітня 2019 09:44

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майстер-клас для студентів-журналістів від В. Щербачова