Туризм: у гості до партнерів — Університет «КРОК»

Туризм: у гості до партнерів

25 березня 2019 Новини та події

15 березня 2019 року студенти 3 курсу спеціальності «Туризм» у рамках вивчення дисципліни «Організація ресторанного обслуговування» та програми «Школа професійного зростання для майбутніх фахівців туристичної сфери» відвідали Київський державний коледж туризму та готельного господарства.

Спільна партнерська взаємодія – це можливість обмінятися досвідом, повчитися чомусь новому, особливо, коли навчальний заклад має давню історію на ринку туристичних послуг.

Нас гостинно приймали працівники коледжу та студенти. Під час екскурсії кроківці мали змогу ознайомитися з навчально-виробничою лабораторією «Туристична фірма», з робочим місцем туроператора «Coral travel» та «Мережею агенцій гарячих путівок», де студенти можуть проходити практику.

Нас познайомили з навчальними лабораторіями «Навчальний бар», «Технологія приготування їжі», «Навчальний ресторан», де був проведений майстер-клас щодо сервірування столів.

Щиро дякуємо Матвієнку Анатолію Тихоновичу – директору коледжу, Українець Галині Михайлівні – завідувачу відділенням, Демченко Наталії Миколаївні – завідувачу лабораторією за професійно організовану зустріч, потужну екскурсію, високий професіоналізм та щире партнерство!

Щиро дякуємо Крюковській Валентині Григорівні – викладачу кафедри туризму, за організацію екскурсії, високий професіоналізм, закоханість у справу!

Оновлено: Понеділок, 25 березня 2019 15:10

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Туризм: у гості до партнерів