Фінансова гра-тренінг від кафедри національної економіки та фінансів — Університет «КРОК»

Фінансова гра-тренінг від кафедри національної економіки та фінансів

25 березня 2019 Новини та події

19 березня 2019 року в Університеті «КРОК» кафедрою національної економіки та фінансів для студентів 3 курсу КЕПІТу було проведено фінансову гру-тренінг.

Кафедра національної економіки та фінансів провела фінансову гру-тренінг на базі соціально-економічного симулятора з управління ресурсами «ЖИТТЄВИЙ КАПІТАЛ», який є багатофункціональним інструментом для закріплення знань у сфері економіки, напрацювання моделей роботи з різними фінансовими інструментами та інструментами мінімізації економічних ризиків в ігровій формі.

У результаті проведення тренінгу студенти отримали такі навички:

• з прийняття фінансових рішень, що будуть впливати на їх добробут та фінансовий стан в майбутньому;
  • з використання кредитних грошей з користю для себе; з пошуку партнерів, проведення перемовин та побудови чесних партнерських відносин;
  • швидко рахувати гроші та приймати рішення щодо доцільності їх вкладення в той чи інший актив;
  • вміло ризикувати і справлятись з непередбачуваними ситуаціями та бути стресостійкими.

Гра «Cash flow» / Університет / 13.03.2019

Оновлено: Четвер, 17 червня 2021 15:34

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фінансова гра-тренінг від кафедри національної економіки та фінансів