Круглий стіл для адміністративного складу шкіл-партнерів та філій Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

22 березня 2012 Новини та події

Круглий стіл для адміністративного складу шкіл-партнерів та філій Університету «КРОК»22 березня відбувся круглий стіл «Сучасна профорієнтаційна просвітницька діяльність у вищій та середній школі». У рамках програми «Партнерство заради успіху» до участі у заході було запрошено 70 шкіл – партнерів Університету «КРОК» з Києва, Київської області та регіональних центрів навчання.

Університет «КРОК» презентував особливості вступної кампанії 2012 року, можливі шляхи співпраці, результати та перспективи студентської проектної діяльності для школярів та пріоритетні напрями роботи департаменту довузівської підготовки.

Про результати співпраці з Університетом «КРОК» та отриманий за роки партнерства досвід йшлося у виступах директора спеціалізованої школи №85 Федунової Т.М., директора Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Літкевич А.М. і директора Роменської філії Діхніч Н. Ф.

Захід завершився фуршетом, під час якого учасники мали нагоду поспілкуватися у неформальній обстановці.

Оновлено: Вівторок, 08 квітня 2014 14:16

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Круглий стіл для адміністративного складу шкіл-партнерів та філій Університету «КРОК»